KASPROWY WIERCH & EKSPRESOWA SESJA

//
Justyna + Rafał

Ten wpis będzie krótki, zwięzły i na temat. Ale kadry i górska sceneria sprawią, że zatrzymacie się przy tych zdjęciach na dłużej!

Historia naszej współpracy zaczęła się tak, że Justyna napisała do mnie w sprawie zdjeć z ich ślubu w Zakopanem. Niestety, ten termin miałem już zajęty, więc jedyne co mogłem zaoferować, to umówienie się na sesję ślubną. Tak więc, wybraliśmy konkrety dzień z jakimś czteromiesięcznym wyprzedzeniem i mieliśmy mega fuksa, bo pogoda była w punkt.

Justyna z Rafałem bardzo chcieli mieć sesję ślubną wykonaną w górach, a do tego najprzyjemniejszym miejscem jest oczywiście Kasprowy Wierch. Nie trzeba się tam wspinać bo na szczyt zawozi nas kolejka, więc na górze jesteśmy szybko i nie zmęczymy się przy podchodzeniu.
Niestety, z powodu różnych ograniczeń covidowych, przy kupowaniu biletów okazało się, że między wjazdem a powrotem będziemy mieć jedynie nieco ponad godzinę na cały pobyt na górze. Zwykle sesje ślubne, które wykonuję trwają nieźle ponad dwie godziny a tutaj, finalnie mieliśmy 45 minut.

Pomimo krótkiego czasu super nam się pracowało i zdjęcia wyszły naprawdę fantastyczne. Był nawet czas na zrobienie sobie selfie.
Uwielbiam takie jesienne kolory traw i zachodzące słońce. Kiedy dodamy do tego Kasprowy Wierch to już w ogóle wychodzi sztos!

 

Jeśli lubicie górskie klimaty to zobaczcie materiał ze ślubu naszych znajomych tatromaniaków, który kończy się sesją w Dolinie Pięciu Stawów!

Kasprowy Wierch sesja ślubna Kasprowy Wierch sesja ślubna