O MNIE

Damian Łukasz Weddings

Cześć,
Nazywam się Damian Łukasz i przedstawiam się jako fotograf od ponad 8 lat. Fotografią ślubną zajmuję się już piąty rok i muszę przyznać, że cieszę się, że wybrałem taki sposób na życie.

Poza wieloletnim warsztatem mam ma koncie studium w Krakowskich Szkołach Artystycznych, zakończone wystawą w Forum Przestrzenie. W 2019 roku ukończyłem studia na kierunku Fotografia w ITF w czeskiej Opavie.
W branży ślubnej początkowo działałem samodzielnie, z czasem dołączyła do mnie moja narzeczona Ela, z którą pracujemy wspólnie na wybranych ślubach. Poznaliśmy się właśnie dzięki fotografii, dlatego tworzymy całkiem zgrany duet.

Uwielbiam fotografować śluby plenerowe, wesela w stodole i ogrodzie. Od białych weselnych ścian wolę leżaczki, piwko na trawie i tańce boso. Szczególnie bliska mojemu sercu jest koncepcja slow wedding – zero stresu i napinki to jest coś co lubię najbardziej i daje najlepsze efekty na zdjęciach.
W pracy z Wami bardzo zależy mi na wzajemnym zaufaniu i zbudowaniu pozytywnej relacji, ponieważ dzięki temu nie będziecie stresować się moją obecnością w dniu ślubu. Wtedy, niezauważony będę mógł tworzyć prawdziwy i szczery reportaż.

Poza Elą, na co dzień towarzyszy mi najwspanialszy, czarny pies na świecie – Gapek. Dacie wiarę, że sam założył sobie insta? Koniecznie sprawdźcie @gapek_thedog.
Przygarnęliśmy go wspólnie trzy lata temu, a dziś nie wyobrażamy sobie życia bez niego. Zostałem więc oficjalnie doggo daddy.
Ze względu na miłość do zwierząt, postanowiliśmy nie jeść mięsa i czujemy się z tym świetnie. Uwielbiamy dobre jedzenie, uwierzcie, że to wegetariańskie jest naprawdę dużo lepsze.
Podróże też mogą być, ale na wyjazdach i tak najbardziej interesuje nas lokalna kuchnia i wina.

%d bloggers like this: