Villa Love teaser

//

JOANNA + KUBA

Rzadko się zdarza, że reportaż ze ślubu tak bardzo mnie zachwyci, że decyduję o publikacji jego wstępnej zajawki. Stało się tak w przypadku wrześniowego ślubu Asi i Kuby w Villi Love.

Villa Love w Izdebniku dość szybko awansowała na moje ulubione miejsce, w którym przyszło mi pracować.
Ci, którzy znają mnie bliżej wiedzą, że właśnie tam odbędzie się moje własne wesele w 2021 roku.

Szalejąca pandemia nieźle namieszała w bieżącym sezonie ślubnym, również u mnie pojawiła się obawa, że większość ślubów z roku 2020 nie dojdzie do skutku. Stres towarzyszył mi przez cały sezon, a sytuacja zmieniała się z miesiąca na miesiąc. Jednak zaskakująco, w ostatecznym rozrachunku 2020 jest zdecydowanie najlepszym sezonem z dotychczasowych – nie odstaje liczbowo w ilości zleceń od poprzednich, a do tego obfituje w absolutnie szosowe śluby 🙂 Jednym z tych sztosowych ślubów był właśnie ślub Asi i Kuby w Villi Love!

Przyjęcie odbyło się w piątek, w mniejszym składzie niż zakładano na początku, ale taki już urok wesel sezonu 2020. Piątek weekendu początek – był to pierwszy z trzech ślubów jakie miałem fotografować w ten weekend. Takie trójboje weselne zdarzają się rzadko, jednak z uwagi na sporą część ślubów jakie przeniosły się z wiosny na lato i jesień musiałem być przygotowany na takie okoliczności.

Dzięki temu, że sobotni reportaż odbywał się w Krakowie, zanim wyjechałem na realizację udało mi się przysiąść na chwilę przed komputerem, by stworzyć tą “małą” zajawkę dla piątkowej Pary z ulubionej miejscówki. Chociaż takich teaserów nie zawierałem dotychczas w umowie, każda para w tym sezonie i napewno w następnych dostaje ode mnie set kilkunastu do kilkudziesięciu zdjęć ze ślubu do około tygodnia po ślubie. Takie zajawki są idealnym rozwiązaniem szczególnie w przypadku tak gęstych sezonów jak ten. Nawał pracy przy ślubach oraz rekordowa liczba wykonanych i zaplanowanych sesji sprawia, że na finalne zdjęcia pary muszą poczekać nieco dłużej.

Poniżej znajdziecie mega zdolną ekipę, która współtworzyła wielki dzień dla Asi i Kuby:

miejsce: Villa Love
kwiaty: Bello Matrimonio
manu oraz winietki: White Letters
zaproszenia: Sundazed Design
fryzury: RUP Coiffeur
make-up: Wodzia make-up story
DJ:Matt Remay Group
barmani: Coctail Atelier
film:Evil Eye Weddings
słodkości: Tartelette
suknia: Madonna
garnitur: CRUX Personal Tailoring
samochód: Just Married

Jeśli spodoba Wam się moja mała zabaweczka to koniecznie sprawdźcie moje inne realizacje z Villi: Ewa+Tomek oraz Gabi+Paweł.