STODOŁA CZEREŚNIOWY SAD

//

ADA x ANDRZEJ

 

ZNOWU STODOŁA, ALE NIE MA NUDY
Do Stodoła Czereśniowy Sad trafiłem na początku lipca i nie wiem jak to się stało, że był to już trzeci reportaż ślubny ze stodoły w 2020 roku. Każdy kto mnie zna lub przeczytał zakładkę „O mnie” wie, że uwielbiam fotografować śluby w stodołach, szczególnie te  bardziej kameralne i w klimacie slow.

Adrianna i Andrzej zdecydowali się na kameralne wesele w Stodole Czereśniowy Sad pod Warszawą. Ich zapytanie przez formularz na stronie dotyczyło filmu ze ślubu, ale na szczęście po kilku mailach okazało się, że szukają również fotografa i tak wylądowali ze mną za obiektywem na swoim ślubie. Świetny film wykonali dla nich Young Studio.

PO SWOJEMU I NA NIEBIESKO
Adriannę i Andrzeja połączyła pasja do tenisa, a kolejną rzeczą, którą wspólnie lubią jest kolor niebieski. Wspominam o tym, ponieważ tą barwę postanowili odważnie wprowadzić do dekoracji Stodoła Czereśniowy Sad oraz do swojego ubioru. Było to ciekawe przełamanie ciepłych barw królujących w środku stodoły i jednocześnie pasujący akcent do pojawiającego się w tej stodole stylu glamour.

W tym samym stylu Adrianna wybrała swoją suknie ślubną z błyskotkami, ale połączyła ją z jeansową kurtką (oczywiście w kolorze niebieskim) wykonaną na zamówienie. Takie luźne łączenie różnych styli jest teraz w modzie i zdecydowanie jestem w gronie fanów takiej swobody w stylizacjach. Najważniejsze, by Para Młoda czuła się w swoim ubiorze dobrze, a wtedy napewno będzie wyglądać i czuć się super – jak Ada i Andrzej! 

SESJA W DNIU ŚLUBU
Lipcowi młodzi nie mieli takiego samego szczęścia do pogody jak co do miejsca i stylówek. Był to pochmurny i deszczowy dzień, nie udało się złapać w kadr ani jednego promyka słońca. Nie przeszkodziło nam to jednak w wykonaniu sesji w dniu ślubu

Doczekaliśmy się przerwy w deszczu i wtedy skoczyliśmy na szybkie zdjęcia do magicznego sadu, który graniczy z terenem stodoły Czereśniowy Sad i ku niczyjemu zaskoczeniu jest czereśniowy. Sesje bez pomarańczowego zachodu słońca tez mogą byś spoko – zobaczcie sami 

 

Miłego oglądania!

Pozostali podwykonawcy:
Miejsce: Stodoła Czereśniowy Sad
Kwiaty: Gdzie Szumi Las
Słodki stół: Nie będę tego jeść
Film oraz zdjęcia z drona : Young Studio

A na końcu galerii znajdziecie ich piękny ślubny film!
Natomiast, jeśli lubicie Boho klimaty i spodobała Wam się Stodoła Czereśniowy Sad, to koniecznie sprawdźcie moje inne realizacje w podobnych klimatach. Zapraszam Was do Folwarku Ruchenka oraz do Starej Stodoły w Dobczycach.

Stodoła Czereśniowy Sad Stodoła Czereśniowy Sad Stodoła Czereśniowy Sad

Ada + Andrzej from YOUNG studio on Vimeo.