Stara Stodoła Dobczyce

//

ASIA + ŁUKASZ

 

 

CZERWIEC 2020 – MIMO WSZYSTKO
20.06.2020 – był to najgorętszy termin z rekordową ilością zapytań w całym roku 2019. Czerwcowy ślub w Stara Stodoła Dobczyce z trzema dwudziestkami w dacie wymarzyli sobie między innymi Asia i Łukasz, a dzięki temu, że odezwali się jeszcze pod koniec roku 2018, udało im się zarezerwować reportaż ślubny właśnie u nas (zdecydowali się na pakiet z naszą dwójka, dlatego piszemy w liczbie mnogiej).

Nikt wtedy nie spodziewał się, że początek roku 2020 przyniesie ze sobą pandemię, a wszystkie czerwcowe śluby będą stały pod znakiem zapytania.
Po wielu stresujących dla wszystkich miesiącach, ostatecznie możliwość organizowania ślubów została odmrożona, a Asia i Łukasz byli na to przygotowani – jako jedni z nielicznych. Dla większości czerwcowych par było to tak duże zaskoczenie, że zdecydowali się finalnie na przeniesienie swojego ślubu na kolejny rok.
Wesele Asi i Łukasz było w tej sytuacji pierwszym normalnych rozmiarów ślubem, jaki mieliśmy przyjemność fotografować w sezonie 2020
Otwierać sezon tak piękną ceremonią i przyjęciem – nie mogliśmy sobie tego lepiej wymarzyć!  Nasza czerwcowa para zadbała o wybór najlepszych podwykonawców (wszyscy są wymienieni na końcu wpisu) i mega urokliwego miejsca jakim jest Stara Stodoła w Dobczycach.
.
ZASADA NR.1 – MA BYĆ NA LUZIE

Stara Stodoła Dobczyce została wybrana przez Asię i Łukasza na miejsce ceremonii oraz wesela. Czy widzicie ten luz na przygotowaniach? Bierze się on między innymi z tego, że zdecydowali się na organizacje przygotowań, ceremonii oraz imprezy w jednym miejscu.

Kolejne świetne rozwiązanie, które zastosowali to schowanie się przed gośćmi przed ceremonią  Zamiast witać się z każdym, kto przyjeżdżał spędzili ten czas tylko we dwoje – nawet my daliśmy im czas dla siebie i w tym czasie fotografowaliśmy tylko przybywających gości.
.

MNIEJSZE WESELA SĄ NAJLEPSZE
Stara stodoła Dobczcye jako obiekt na przyjęcia weselne mieści niewielką liczbę gości – ktoś może uznać to za duży minus, jednak my widzimy to nieco inaczej. Cały sezon ślubny 2020 pokazał wszystkim, że mniejsze przyjęcia są o wiele przyjemniejsze niż te z ponad setką gości. Wiele par zostało zmuszonych do organizacji skromniejszych wesel ze względu na panujące obostrzenia, lub po prostu ze względu na odmowę części zaproszonych gości. Czy w ostatecznym rozrachunku byli z tego powodu niezadowoleni? Z tego co nam wiadomo wcale nie. Mniejsze wesele pozwala czerpać więcej radości z dnia ślubu, a czas spędza się wtedy z naprawdę najbliższymi osobami.

Asia i Łukasz zdecydowali się na organizację swojego ślubu w gronie tylko najbliższych im osób i dlatego mogli wybrać tą niewielką, magiczną stodołę położoną niedaleko Krakowa.

.
ŚLUB PLENEROWY NA TRAWIE
O tym, że jesteśmy zwolennikami takich ceremonii chyba nie musimy nikomu, kto czyta ten tekst przypominać, dodam tylko, że Stara Stodoła Dobczyce jest do takich ceremonii idealna! Fenomen ślubu z 20. czerwca polegał na tym, że do ostatniego dnia przed ślubem prognozy pogody nie miały litości i pokazywały ścianę deszczu przez prawie cały dzień zaślubin. Nie pytajcie jak to się stało, ale pogoda zmieniła się jak w kalejdoskopie – na czas ceremonii i mini sesji zawitało słońce. Plotki głoszą, że Łukasz wypił za pogodę pare głębszych ze swoją ekipą…
Ekipa Asi i Łukasza częściowo przyjechała ze śląska, w dodatku ze znajomym DJem. Efekt mógł być tylko jeden – parkiet pełen roztańczonych gości od samego początku imprezy  Fotografowanie tańców na zewnętrznym parkiecie to czysta przyjemność, a klimat drewna i wiszących lampek to jest aktualnie nasz ulubiony klimat na wesela, który idealnie wpisuje się w panujące trendy ślubów boho. Wraz z deszczem impreza przeniosła się do srodka, jednak nie dla wszystkich
.

Przed Wami najlepszy team w Stara Stodoła Dobczyce ze ślubu Asi i Łukasza:
miejsce: Stara Stodoła
papeteria: Shemakes
florystyka: Dziki Bukiet
słodkości: Moder Wypieki
DJ: MB Me-how Boo-check
suknia: Avenue22
oświetlenie oraz parkiet: Light Me
barmani: Champion Bartender
pergola użyta do ceremonii: BrideSide
bukiet i wianek do sesji: AB kwiaty

jeśli spodobały Wam się klimaty stodoły to koniecznie zobaczcie inne moje realizacje w podobnym stylu w Folwark Ruchenka
Stara Stodoła Dobczyce Stara Stodoła Dobczyce Stara Stodola DobczyceStara Stodoła Dobczyce