Ślub plenerowy w ogrodzie

Sytuacja związana z pandemią zainspirowała, a niektórych nawet zmusiła do zorganizować ślub plenerowy. Wielu wedding plannerów w Polsce jak i na świecie promuje aktualnie ślub w ogrodzie oraz zabawę w plenerze – jest to idealny moment, by uświadomić przyszłe Pary Młode, że organizacja ślubu w plenerze nie jest taka trudna, a przede wszystkim zawsze jest możliwa do zrealizowania. Było tak również w przypadku sesji do której dostałem zaproszenie od Gabrysi – Bemywife. Górska lokalizacja domu w Milówce niosła ze sobą ryzyko niepogody i niestety ta niepogoda towarzyszyła nam przez prawie cały dzień sesji zdjęciowej.

Jednak Gabrysia była przygotowana na ten scenariusz i wszystkie użyte do sesji rekwizyty (głównie od świetnie wyposażonej Manufaktury Staroci) były mobilne, a my z ceremonią oraz sesją zmieściliśmy się w okienkach pogodowych. Zdjęcia tego dnia wykonywałem w duecie z Elą,  jak to zwykle bywa u nas na sesjach stylizowanych. Ze względu na przelotny deszcz stół dla gości zamiast na zewnątrz, został przygotowany w środku, jednak z pięknym widokiem na ogród przez przeszklone drzwi tarasowe. 

Miejsce ceremonii na ślub w ogrodzie zostało zgodnie z planem zlokalizowane nieopodal domu i zdobiły go kwiaty przygotowane przez mega zdolną Zosię z Petitefleur, która do swoich kompozycji wybrała tylko kwiaty odporne na trudne warunki pogodowe. Udało nam się nawet sfotografować na zewnątrz barwny i pyszny słodki stół przygotowany przez Anię z Bemycake. Była to uczta zarówno dla oczu jak i dla podniebienia 😇

Nasi modele byli niezastąpieni, przez cały dzień dawali z siebie wszystko, a do tego dali się ponieść emocjom, choć sami swój slub biorą dopiero za kilka miesięcy 🙂

Pełna lista wszystkich podwykonawców znajduje się na samym dole, a teraz zapraszamy do obejrzenia efektów naszej sesji stylizowanej promującej ślub plenerowy.

slub w ogrodzie slub w ogrodzie slub w ogrodzie
Fotograf – Damian Łukasz Weddings
Konsultant Ślubny – bemywife – konsultant ślubny
Floryści & Wypożyczalnia – Petite Fleur & Manufaktura Staroci
Cukiernia – bemycake
Papeteria i kaligrafia – Czułe Słówka 
Modele – Natalia i Michał
Makijaż – Justyna Sadowska
Fryzura- Pomadka i Puder Joanna Gluza

Zobacz też sesję Summer Slow Wedding w Dworzyszcze Wola lub przenieśmy się razem do majowych kwitnących magnolii.