Sesja w Magnoliach

//

Oaza Leńcze

Sesja w magnoliach chodziła nam po głowie już jakiś czas. Dotychczas mało było okazji do wiosennych sesji, ponieważ odrazu kiedy robiło się ciepło, sezon ślubny ruszał z kopyta. W tym roku sytuacja zmusiła wszystkich do przełożenia wiosennych ślubów, więc należało dobrze ten czas wykorzystać. Ze względu na stan pandemii ograniczyliśmy uczestników sesji tylko do modelki oraz naszej dwójki.
Sukienkę udało się zakupić przez internet, a piękną biżuterię pożyczyliśmy od początkującej na rynku marki – Golden Rules.
Pamiętaliśmy piękne drzewa magnolii, które przekwitały podczas zeszłorocznej sesji stylizowanej w Oazie Leńcze (link).

Szybka wiadomość do Małgosi z Oazy i dostaliśmy zaproszenie na wykonanie sesji w magnoliach właśnie w Oazie!
To było słoneczne, wietrzne, kwietniowe popołudnie. W Oazie czuć było wiosnę w powietrzu, głównie za sprawą kwitnących polnych kwiatów i hałasujących owadów. Udało się nam uchwycić piękne i delikatne pąki magnolii w połączeniu z nietuzinkową urodą Darii. Sielankowy klimat, bieganie po trawie i wiatr, który rozwiewał włosy i sukienkę.
Można by pomyśleć: czego chcieć więcej… i wtedy na horyzoncie pojawił się siwy koń, z którym zrobiliśmy kilka spontanicznych ujęć.
Sesja była po części modowa, kobieca, ślubna – mamy nadzieje, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie i zakocha się w kwiatach magnolii na nowo, tak jak i my.

Miejsce: Oaza Leńcze
Modelka & MUA: Daria Zwolińska
Biżuteria: Golden Rules
Pomoc w stylizacji: Iza z Drobnym Maczkiem sesja w magnoliach sesja w magnoliach