MAGAZYN WESELE // Sesja stylizowana

Sesja stylizowana // MAGAZYN WESELE

Sesja stylizowana w styczniu, która będzie jasna, ciepła i wiosenna – takie zadanie dostaliśmy od Karoliny i Kasi – dwóch organizatorek okładkowej sesji dla Magazynu Wesele. Mieliśmy to „szczęście”, że dzień sesji był akurat jednym z tych niewielu dni, kiedy za oknem leżał śnieg. Zadanie wydawało się więc podwójnie trudne. Na szczęście z drugiej strony mieliśmy do dyspozycji najlepszą lokalizację (Villa Love) oraz pokaźną ekipę bardzo zdolnych profesjonalistów z branży ślubnej do współpracy (wszyscy są wymienieni na końcu galerii). Tematem przewodnim sesji był kolor roku 2020, czyli Classic Blue.

Nie jest to łatwy kolor do ogrania jeśli zakładamy, ze sesja stylizowana wcale nie ma być zimowa, lecz wiosenna. Bardzo pomocne okazały się w tym dobrze dobrane dodatki. Tak samo jak podczas ślubu, tak również podczas sesji stylizowanej dobór akcesoriów (za który odpowiadała niezastąpiona Karolina) jest szalenie ważny.
Urozmaicona i zdobiona papeteria od Papierove w połączeniu ze znalezionymi w Villa Love akcesoriami i wstążkami od Shy Ribbons prezentowała się znakomicie. Także pastelowe, błyszczące buty od KSIS wedding shoes wspólnie ze ślubnymi opaskami Le Brate wyglądały doskonale w zestawieniu z kolorem niebieskim. Układanie dodatków w rozmaite kompozycje jest jedną z ulubionych czynności Eli podczas każdej sesji stylizowanej. Tym razem miała wyjątkową okazję, żeby się wykazać – z efektów jesteśmy bardzo zadowoleni.

Kluczowym elementem sesji był perfekcyjnie zastawiony stół z niebieskim obrusem i błękitnymi krzesłami od Manufaktury Staroci. Zastawa od ArcyDzielnia prezentowała się znakomicie obok kolorowych kompozycji kwiatowych Bello Matrimonio i dodatków między innymi od Shy Ribbons i Villa Love. Jednak chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że nawet najpiękniejsze dodatki nie będą błyszczeć, jeśli panna młoda (Tosia) nie jest odpowiednio przygotowana. Nad makijażem i stylizacją dzielnie czuwała Kasia Wrona wraz z dziewczynami Gałczyńska&Seidel. Każda z wybranych przez nie stylizacji idealnie współgrała z makijażem i była wykończona fryzurą przez Paulinę. Nie wiemy jak one to zrobiły, ale w przeciągu kilku godzin Tosia zmieniała się nie do poznania aż 5 razy, a dzięki temu sesja stylizowana była bardzo urozmaicona. Dziewczyny działały naprawdę sprawnie, za co należą się im ogromne podziękowania. Liczba godzin słonecznych w styczniu jest rekordowo niska i nawet pracując od samego rana mieliśmy niewiele czasu, aby zdążyć z wszystkim do zachodu słońca. 

Nie zabrakło oczywiście czegoś słodkiego. Kolorowe i jednocześnie pyszne słodkości od Modern Wypieki stanowiły kolejny, mocno niebieski dodatek do sesji. Co bardzo ważne, na koniec wszyscy mogliśmy się poczęstować tymi pysznościami (oj było warto zgrzeszyć dla tych „paru” kalorii).

Czas na sesji mijał szybko, jak to zwykle bywa kiedy spędza się go w dobrym towarzystwie. Nie obyło się bez przygód, takich jak problemy z otworzeniem bramy do obiektu czy wymyślanie kreatywnych sposobów na „wypychanie” za dużej sukienki i za dużych pierścionków. Takich szczegółów nie znajdziecie w poniższym materiale, ale mamy nadzieję, że mimo wszystko nasza wiosenna sesja stylizowana będzie się wam podobać. Zapraszamy do oglądania 🙂

Villa Love Izdebnik sesja stylizowana Villa Love Izdebnik sesja stylizowana

Poniżej sesja stylizowana na rozkładówkach, które zostały opublikowane w kwartalniku Magazynie Wesele, a wraz z nimi, tekst do sesji Classic Blue napisany przez Katarzynę Wronę:

„Wiosna to czas wielkich miłości i podniosłych emocji, nie wahaj się, aby wybrać tę porę roku na swoją uroczystość. Świat budzi się do życia, nabiera energii, zupełnie jakby rok zaczynał się od początku.

Piękne wiosenne dni mogą być idealnym momentem na rozpoczęcie nowej, wspólnej drogi życia. Przyroda nabiera kolorów, słońce wschodzi zza zimowych chmur. To, co niesie ze sobą wiosna, jest absolutnie wyjątkowe. Warto uchwycić ten moment również na fotografiach. Zwiewne suknie, jasne dodatki, promienne makijaże i naturalnie ułożone włosy, a to wszystko w estetyce glamour – tak wygląda nasza wiosenna Panna Młoda. Podczas organizacji przyjęcia wybieraj ciepłe barwy pomarańczu lub beżu i zestaw je z kontrastowym błękitem. Nie zapominaj, że kolorem roku jest właśnie niebieski. Aby tradycji stało się zadość, miej ze sobą coś starego, pożyczonego i…niebieskiego.

Klient: Magazyn Wesele
Zdjęcia: Damian Łukasz Weddings
Produkcja: Makeup Manufacture Agency
Organizacja: Bride Side Wedding Planner
Miejsce: Villa Love
Suknie: Salon sukien ślubnych Liwia w Krakowie
Modelka: Antonina/ Avant Management
Fryzury: Paulina Mencnarowska / Chmiest Academy of Hair Design
Makijaż: Kasia Wrona Make-up Manufacture
Kosmetyki: Makeup Revolution Polska
Asysta: Sabina Ryś
Stylizacja: Anna Gałczyńska, Agnieszka Seidel / Gałczyńska & Seidel
Kwiaty: Bello Matrimonio
Wypieki: Moder Wypieki
Buty: Ksis Wedding Shoes
Naczynia: Ceramik Arcydzielnia
Kimono i opaski: Le Brate
Akcesoria: Manufaktura Staroci
Papeteria: Papierove
Biżuteria: Yes, Jubiler Schubert
Wstążki, pudełka, świece: Shy Ribbons

Jeśli od sesji stylizowanych wolicie prawdziwe śluby i chcielibyście zobaczyć reportaże z miejsca, gdzie odbyła się sesja to tutaj znajdziecie październikowy ślub oraz sesja Gabi i Pawła oraz lipcowy ślub Ewy i Tomka.