KAROLINA + KUBA

//

Pałac Śmiłowice

Karolina i Kuba zdecydowali się na ślub w Krakowie a na organizację przyjęcia weselnego wybrali Pałac Śmiłowice. Planowali ślub w klasycznym stylu glamour, więc Pałac Śmiłowice okazał się bardzo trafionym wyborem. Miejsce to zachwyca swoją historią, architekturą i elegancją. Wchodząc do tego zabytkowego pałacu odrazu czułem, że to będzie niesamowite wydarzenie. Ogólnie panujący szyk i szeroki zakres wytwornych dodatków dopełniały niepowtarzalne kompozycje kwiatowe i elegancka zastawa stołowa. Na sufitach królowały bogato zdobione żyrandole, a na ścianach lustra w bogato zdobionych, złotych ramach. Organizacja wesela w takim lokalu to gwarancja zachowania wytwornego stylu i ponadczasowej elegancji, która nie wyjdzie z mody na lata.

Przygotowania do ślubu Kuby odbyły się w wytwornych wnętrzach pałacu, przygotowanych dla gości. Ogromne przestrzenie pozwoliły wykonać swobodny reportaż z przygotowań pana młodego, a później kilka zdjęć udekorowanej sali bankietowej. Karolina natomiast przygotowywała się do ślubu w domu rodzinny, z pomocą najbliższych jej osób. Nie zabrakło wzruszeń przy pierwszym spotkaniu, a później również w kościele, gdzie towarzyszył im chór. Oprócz wzruszeń wszystkim towarzyszył na twarzy uśmiech – nawet przed pierwszą lampką szampana.

Przed pierwszym tańcem udało się nam wyrwać na szybką mini sesje w dniu ślubu – mieliśmy do dyspozycji przepiękne ogrody pałacu, gdzie mogliśmy trochę pospacerować, a Kuba mógł podokuczać swojej świeżo poślubionej żonie. We wrześniu o tej porze niestety nie mogliśmy liczyć na zabawę ze światłem, ale mimo to efekty sesji są zachwycające. Emocje, które towarzyszyły w tym dniu parze młodej są nie do podrobienia i zawsze widać to na zdjęciach z dnia ślubu.

Zapraszam Was do obejrzenia reportażu ze ślubu Karoliny i Kuby oraz sesji poślubnej w formie spaceru po starym mieście w Krakowie.

Pałac Śmiłowice Pałac Śmiłowice