Pałac Minoga

//
sesja stylizowana

Zabytkowy Pałac Minoga pełen jest kryształów, luster i marmurów, na podjeździe Rolls Royce, a w puzderku biżuteria za ponad 100 tys zł – to może oznaczać tylko dwie rzeczy: że to będzie sesja stylizowana na bogato i że organizuje ją Justyna Zegarlicka.

Na sesje pojechaliśmy we dwójkę, jak to zwykle bywa w przypadku tego typu projektów. O pogodę nie pytajcie – było jak zawsze na naszych sesjach stylizowanych – zimno i ponuro, a do tego szybko robiło się ciemno, bo to już prawie listopad. Ale kto jak nie tak niezawodna ekipa miałby sobie poradzić w takich warunkach 

Z samego rana obłędne makijaże zmajstrowała Gosia Mstar, a subtelne upięcia wyczarowała nasza fryzjerka Maryna. Była to pierwsza sesja gdzie mieliśmy do dyspozycji aż dwie Bride i obie to kompletne kobiety rakiety!
Ewa i Natalia nie tylko pozowały bezbłędnie, ale też przy zdjęciach na zewnątrz nie dały po sobie poznać że marzną w 10 stopniach na wietrze.

W środku dała czadu Justyna Zegarlicka z Kamilą z Anemonów przygotowując stół na miarę pałacu – złota zastawa w połączeniu ze storczykami i ręcznie wywijanymi różami w kolorach bieli i pudrowego różu – WOW.  A żeby było jeszcze bardziej luksusowo na stole pojawiły się welcome drinki od chłopaków z Coctail Atelier 

Spójrzcie na to wszytko sami, zapraszamy do oglądania sesji stylizowanej w stylu glamour z Pałacu Minoga. A jeśli ktokolwiek jeszcze uważa, że Damian Łukasz Weddings to śluby boho i rustic to te zdjęcia z pewnością wyprowadzą go z błędu.

Lokalizacja: Pałac Minoga
Koordynacja: Justyna Zegarlicka Weddings
Kwiaty: Pracownia Florystyczna Anemony
Makijaże: Mstar Małgorzata Starościak
Fryzury: Hair by Dubrovskaya
Suknie ślubne: Impresja Ślubna Rzeszów & Lulu Madeline
Biżuteria: White Jasmine Accessories & Syncret Jewellery
Tort: Cake Atelier
Barmani: Coctail Atelier
Dekoracje stołu: Colorevent & Ślubny Stół
Rolls Royce: Luxury Transfer Kraków
Papeteria: White Letters
Krzesła: Eventx

Jeśli dobrze śledzicie moją stronę i instagrama, łatwo dostrzeżecie, że Ewa już pojawiła się na moich zdjęciach. W 2019 roku fotografowałem jej ślub w Villa Love. Z kolei z Justyną Zegarlicką mieliśmy przyjemność pracować na wspólnym zleceniu w Toskanii, gdzie fotografowałem piękny polski ślub.

Pałac Minoga Pałac Minoga Pałac Minoga