Pałac Goetz // OLA + KAMIL

PAŁAC GOETZ

//

OLA + KAMIL

Pałac Goetz w Brzesku to jedno z tych miejsc, które się nie starzeją. To ponadczasowa klasyka i elegancja, która nigdy nie wyjdzie z mody i będzie nadal trwać, pomimo przemijających trendów na śluby rustykalne, boho czy w stylu slow wedding. Styl glamour utrzymuje się w trendach ślubnych niezmiennie, odkąd tylko zaczęto organizować śluby (może tylko wcześniej był nazywany nieco inaczej).

Na stronie Pałac Goetz, możemy dowiedzieć się nieco na temat historii miejsca oraz jego budowy. Podczas renowacji udało się zachować nieliczne dzieła sztuki, witraże oraz meble, jednak zdecydowana większość kompleksu została odtworzona na nowo, na wzór oryginału z XIX wieku. Wokół pałacu rozpościera się ogromny park w stylu angielskim, z przepięknie zachowanym, starym drzewostanem.

Po przeczytaniu takiego opisu oraz przeglądnięciu setek zdjęć Pałacu Goetz w internecie, miałem ogromne oczekiwania względem sesji, którą zamówili u mnie Ola i Kamil. Nie zawiodłem się ani trochę, miejsce to po prostu zachwyca w każdym calu. Organizacja wesela i ślubu w tym miejscu jest doskonałym wyborem. Jest to również jedno z niewielu prywatnych miejsc, gdzie można wziąć ślub kościelny, ponieważ posiada własną kaplicę.

Sesja ślubna Oli i Kamila trwała około dwie godziny i odbyła się głównie we wnętrzu pałacu. Raczej trudno się dziwić zważając na fakt jak piękne są to wnętrza. Obfite żyrandole, ornamentalne podłogi, zabytkowe meble… długo by wymieniać. Najlepiej zobaczcie sami jak poradziliśmy sobie podczas sesji w tak klimatycznych wnętrzach, które oferuje ten pałac.

Pałac Goetz Pałac Goetz

Jeśli podobają Wam się efekty tej sesji i chcielibyście umówić się ze mną na wykonanie podobnej sesji ślubnej, to zapraszam Was do działu oferta lub od razu do kontaktu.
Suknia: Viola Piekut
Kwiaty: La Flor
Miejsce: Pałac Goetz