Oaza Leńcze // JUSTYNA + PAWEŁ

OAZA LEŃCZE

//

JUSTYNA + PAWEŁ

Sesja w Oaza Leńcze była pierwszą sesją stylizowaną, którą mieliśmy okazje tworzyć, jak również pomóc zorganizować. Pomysł na zdjęcia w stylu boho, w położonym na południe od Krakowa odrestaurowanym spichlerzu zrodził się w naszych głowach na wiosnę, jeszcze przed rozpoczęciem sezonu ślubnego. Sama sesja odbyła się na początku maja. Wspólnie z Karoliną udało się zorganizować najlepszych ludzi z branży oraz po starej znajomości najlepszą modelkę pod słońcem – Justynę Uboską wraz z mężem Pawłem. 

Oaza Leńcze zlokalizowana jest w uroczej wiosce, gdzie z jednej strony można podziwiać widoki na przepiękne wzgórza, a z drugiej cieszyć się bliskością natury i stadniny koni. Przygotowania do sesji odbyły się w usytuowanym na terenie kompleksu Oaza Leńcze dworze. Subtelny, kobiecy makijaż wykonała Kasia, a włosy w zwiewne fale ułożyła Asia z RUP Coiffeur. Razem z suknią od topowej polskiej projektantki Joanny Niemiec, cała stylizacja pięknie podkreślała delikatną urodę Justyny.
Zainspirowani stylem boho dla Pawła zaproponowaliśmy jasnobrązowy garnitur i casualową koszulę. O stylizację stołu zadbała Karolina wspólnie z niezastąpionym dziewczynami z Bukietlove. Udało im się stworzyć wyjątkowo wiosenny i kolorowy bukiet, cudowną konstrukcję kwiatową do ślubu cywilnego i dekoracje stołu państwa młodych.

Spichlerz, w którym odbywała się sesja posiada niepowtarzalny klimat sam w sobie, a trochę dobrze dobranych dekoracji sprawiło, że wnętrze się ożywiło i nabrało weselszych barw. Niepowtarzalną, kaligraficzną papeterię na czerpanym papierze wykonała Styletter, a dekoracje na stole uzupełniła zastawa od Mleko living. Jednak według nas najciekawszym elementem całek sesji był zdecydowanie słodki „stół” w formie podwieszanej konstrukcji, a na nim czarny tort od Ciastki.Co. Taka nietypowa realizacja udowadnia, że warto czasem wyjść poza tradycyjne, często spotykane schematy. 

Klimat zdjęć i całej sesji miał być lekko nieformalny i na luzie. Tak też wyglądała nasza sesja, na której panowała niezwykle wesoła atmosfera i nieźle się na niej uśmialiśmy. Z Justyny jest nie tylko świetna instagramerka, ale też dobry kompan do żartów. Naszym jedynym zmartwieniem była bardzo niska temperatura, która nie przekraczała 12 stopni, lecz Justyna wykazała się pełnym profesjonalizmem i zupełnie nie dała po sobie poznać, że jest jej zimno. Udało się nam nawet pobiegać po wysokiej trawie i zerwać dmuchawce. Na sam koniec wykonaliśmy kilka ujęć z wypożyczoną, udekorowaną kwiatami huśtawką, która idealnie wpisała się w styl boho.

Oaza Leńcze Oaza Leńcze

Zdjęcia mają inspirować do innego spojrzenia na organizację własnego ślubu – w nieco luźniejszym stylu i korzystając z nietypowych pomysłów. Jeśli oglądając zdjęcia wciąż zastanawiacie się, czy warto podążać własną ścieżką podczas organizacji ślubu, mamy nadzieję, że zdjęcia z sesji Justyny i Pawła skutecznie Was do tego przekonają. Pamiętajcie, że to właśnie Wy jesteście najważniejsi – nie bójcie się postawić na swoim organizując wesele na własnych warunkach. W końcu będziecie wspominać ten dzień przez długie lata!

Jeśli planujecie wesele w Oaza Leńcze lub w innym miejscu, ale w podobnym klimacie to zapraszam Was do kontaktu.

Fotografia & organizacja: Damian Łukasz Weddings 
Miejsce: Oaza Leńcze
Para Młoda: Justyna Uboska i Paweł Szczepanik
Kwiaty: BukietLove
Papeteria: Styletter
Biżuteria: Bizoe
Słodkości: Ciastki & Co
Włosy: RUP Coiffeur
Wstążki: Shy Ribbons
Okrągła konstrukcja na kwiaty: Dekoracje Szewczyk
Huśtawka & wazony: Wypożyczalnia Ewa Berdychowska
Zastawa: Mleko Living