Dworzyszcze Wola // GABI + MICHAŁ

DWORZYSZCZE WOLA

//

GABI + MICHAŁ

Sesja dla Dworzyszcze Wola była drugą sesją stylizowaną w jakiej braliśmy udział (na takich sesjach zawsze działamy w duecie). Po udanym projekcie w Oazie Leńcze dostaliśmy propozycję współpracy od właścicieli Dworzyszcze Wola. Naszym zadaniem było stworzenie zdjęć promujących to nowe, mocno rustykalne miejsce na przyjęcia weselne na północ od Krakowa. Cała sesja wyszła przepięknie i nieźle namieszała w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie – nie tylko naszym, ale też pozostałych podwykonawców.

Sesje wykonaliśmy w sierpniu, kiedy jednocześnie trwał najgorętszy okres w sezonie ślubnym… jednak jakimś cudem udało się pogodzić wsystkie śluby, sesje poślubne i obróbkę. Podczas sesji w Dworzyszcze Wola poznaliśmy masę niesamowicie inspirujących ludzi (wszyscy podwykonawcy są wymienieni na końcu galerii). Dzięki nim cały dzień sesji zdjęciowej był nie tylko ciekawym doświadczeniem, ale też świetną zabawą. Gabi i Michał oprócz tego, że świetnie pozowali do zdjęć, potrafili rozśmieszać siebie nawzajem, a przy okazji też resztę ekipy. Możemy zdradzić, że prywatnie są już małżeństwem i w momencie kręcenia sesji, byli świeżo po ślubie, więc była to jakby ich sesja poślubna 🙂

Atmosfera na sesji była bardzo pozytywna i nie popsuła tego nawet burza i przelotne deszcze, które na chwilę przerwały nam pracę. Dzień sesji osłodziły nam pyszne słodkości od Assiette, nie zabrakło też pizzy i włoskich przekąsek. O kobiecy i ciagle świeży makijaż zadbała Asia, a o romantycznie upięcia w wielu wersjach kolejna Asia, z RUP Coiffeur.

Do dyspozycji mieliśmy przepiękne kreacje ślubne z salonu Strefa Panny Młodej, m.in. od jednej z najlepszych projektantek ślubnych w kraju – Agaty Wojtkiewicz. Teren, którym dysponuje Dworzyszcze Wola jest naprawdę ogromny, więc mogliśmy sobie pozwolić na zdjęcia w bardzo różnych sceneriach: m.in. w zbożu, w słonecznikach, na zewnętrznym tarasie oraz w samochodzie przed budynkiem głównym. Nie zabrało tez zdjęć wnętrza, a sesja ostatecznie była tak mocno rozbudowana i urozmaicona, że zdecydowaliśmy opublikować tylko jej cześć – może kiedy pokażemy jeszcze jakieś zdjęcia na dokładkę, kto wie 🙂 

Dworzyszcze WolaDworzyszcze Wola Dworzyszcze Wola

Dajcie znać co sądzicie o efektach sesji. Jeśli planujecie wesele w Dworzyszcze Wola, to koniecznie napiszcie, drogę do nich znam na pamięć 😉 Oprócz sesji miałem tam już okazje robić zdjęcia z pełnego reportażu ślubnego, do którego mogę wysłać wam link.

Ogromne podziękowania należą się całej ekipie:
Miejsce & Organizacja: Dworzyszcze Wola
Florystyka: AB Kwiaty
Słodki stół: Assiette
Suknie oraz ozdoby do włosów: Strefa Panny Młodej
Makijaż: Joanna Sikora MakeUp
Fryzury: Curzydło
Kaligrafia: Beniova Letters
Zaproszenia: Papierowe Historie
Film: Zawsze Tam Gdzie Ty